Orlęta grały z Radomiakiem

Sport Czw. 28.01.2021 10:56:35
28
sty 2021

W środę, 27 stycznia piłkarze trzecioligowych Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski rozegrali sparing z pierwszoligowym Radomiakiem Radom. Ekipa z Radomia wygrała 5:3, mecz odbył się się na sztucznym boisku przy ul. Rapackiego w Radomiu.

W 33. minucie kontrę Radomiaka wykończył Alain Ebwelle. Minutę przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę na swoje konto zapisał również Karol Podliński, ale ostatnie trafienie w tej części gry należało do gości.
W przeciągu trzech minut drugiej połowy Podliński dwukrotnie pokonał bramkarza Orląt, kompletując hat-tricka. 3-ligowiec nie dawał jednak za wygraną i dość szybko doprowadził do stanu 4:3. Ostatnie słowo należało jednak do Zielonych, a konkretniej Artura Bogusza, który po indywidualnej akcji ustalił wynik spotkania na 5:3 dla podopiecznych trenera Banasika.
Radomiak Radom - Orlęta Radzyń Podlaski 5:3 (2:1)
Alain Ebwelle 33, Karol Podliński 44, 49, 52, Artur Bogusz 67 - Karol Kalita 45, Jan Bożym 57, zawodnik testowany 65
Radomiak: Jan Szpaderski (46. Filip Majchrowicz) - Artur Bogusz, Łukasz Wiech, Patryk Wołczyński, Adam Banasiak - Morimakan Diane (70. Dominik Banach), Athanasios Scheidt, Dominik Stępień, Alain Ebwelle - Marcel Szymański (70. Kacper Pankowski), Karol Podliński.
Źródło: Radomiak Radom